Soffa Louis XVI-stil
2015-09-21
329223
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, omkring 1900, Louis XVI-stil, förgylld, soffa med lös plymå
Färgbortfall, lagning