Ljuskrona Erik Höglund
2015-09-21
329193
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERIK HÖGLUND, ljuskrona, 1960-tal, stomme i smide, infällda glasbitar i blått och rött, behängd med kläppar i klaeglas med dekor av figurer, längd ca 68 cm
Bruksslitage