Hans Åkerlund skulptur
2015-09-21
329171
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS ÅKERLUND (samtida): (2) "Mörkröd", signerad och daterad Hans Åkerlund -95, lackerad metall, vardera höjd ca 50x25 cm
Smärre färgbortfall