Bestick silver
2015-09-20
328940
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BESTICK, 12 dlr, silver, 1800-tal, modell engelsk snäck, bestående av: 6 matskedar, 6 kaffeskedar, total vikt ca 540 g, i etui
Monogramstämplade