Oljemålning Neapel
2015-09-20
328937
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Motiv från Neapel, osignerad, olja på pannå, 36x18 cm