Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SAM UHRDIN (1886-1964): "Inga vid spinnrocken", signerad och daterad Sam Uhrdin -49, olja på duk, ca 80x100 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall
328912
2015-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner