Skrivbord 1800-talets första hälft
2015-09-20
328911
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, dörrar med bakomliggande lådor , höjd 87, 120x57
Smärre slitage, Renoverad, delvis senare beslag, nycklar finns att avhämta på utlämningen