Bord Josef Frank för Firma Svenskt Tenn
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, bord, Svenskt Tenn, modellnummer 1073, fanérat i mahogny, två etage med låda i sargen, höjd 55, 100x48 cm
Kuntoraportti
Skador, ett ben löst, lagningar
328820
Päivämäärä:
2015-09-26