GUnnar Zetterström oljemålning
2015-09-20
328816
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, vy mot Skeppsholmen, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 29 x 38 cm