Lars Tärning stilleben
2015-09-24
328815
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med körsbär signerad och daterad Lars Tärning -01, skiktmåleri på pannå, 21 x 73 cm