Lars Tärning stilleben
2015-09-24
328813
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med äpple, signerad och daterad Lars Tärning -13, skiktmåleri på pannå, ca 20,5x37 cm