Gunnar Norrman torrnål
2015-09-24
328792
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUNNAR NORRMAN (1912-2005), Platangrenar, signerad och daterad G. Norrman 1983, 30/40, torrnål, 14x20 cm, bladstorlek 25x31 cm, monterad i passepartout