Gunnar Norrman torrnål
2015-09-24
328786
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUNNAR NORRMAN (1912-2005), Sommar, signerad och daterad G. Norrman 1981, 5/35, torrnål, 11x14,5 cm, bladstorlek 26,5x33 cm, monterad i passepartout