Folke Ricklund
2015-09-23
328778
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOLKE RICKLUND (1900-1986): Träd, signerad och daterad Folke Ricklund, -61, olja på pannå, ca 62 x 50 cm