Skål Jan Johansson för Orrefors
2015-09-19
328773
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN JOHANSSON, skål, "Oändlighet", Orrefors, slipad dekor av cirklar, signerad Orrefors 9001970 Jan Johansson 2-25, höjd 19, diameter 28 cm
Fotnagg