Salongsbord Louis XVI-stil
2015-09-19
328760
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALONGSBORD med stenskiva, Louis XVI-stil, omkring 1900, infälld marmorskiva tonad i lila, spiralskruna ben med bladhölster, kryss med pärlstav, höjd ca 78, 98 x 65 cm
PROVENIENS: Leufsta herrgård
Smärre slitage