Putto 17/1800-tal
2015-09-19
328726
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PUTTO, barocktyp, 17/1800-tal, skuren dekor, delvis bemålad, längd ca 34 cm
Senare bemålning, lagningar