Vinkylare victoriansk
2015-09-26
328710
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINKYLARE, victoriansk, 1800-tal, dekor av eklöv, nysilver, höjd 24, diameter 22 cm
Slitage, smärre bucklor