Appliquer Louis XV-stil
2015-09-26
328700
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
APPLIQUER, 1 par, Louis XV-stil, 1800-tal, för två ljus vardera, putti hållande ljusarmar i form av akantuskvistar, förgylld brons, höjd 44 cm
Slitage, borrade för el, lagningar, omarbetade