Spegel gustaviansk stil
2015-09-19
328699
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, gustaviansk stil, oval, förgylld, 1900-talets andra hälft, 67 x 48 cm
Slitage, förgyllning med smärre skador