Sandro Chia
2015-09-19
328616
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SANDRO CHIA (född 1946): Figurkomposition, signerad och numrerad Chia, 44/50, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, 92x114 cm, oramad