Kaffeservis sterlingsilver
2015-09-19
328602
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 500 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, 1800/1900-tal, troligen Indien, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, total vikt ca 1320 g
Slitage