Tallrikar Kina
2015-09-23
328598
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, 1700/1800-tal, Kina, varav 2 st med dekor i famille rose, delvis förgyllt, samt 1 st med dekor i underglasyrblå, diam ca 23 cm
Sprickor, nagg