Soffa Sengustaviansk
2015-09-18
328511
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1800-talets först hälft, Sengustaviansk, bemålad i vitt och guld, höjd ca 50. 155 x 54 cm
Slitage