Erik Törning
2015-09-18
328507
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK TÖRNING (född 1928-2001): Komposition, signerad Erik Törning, akvarell 36 x 29,5 cm