Karmstol Louis XVI-stil
Valmis
2015-09-18
328496
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets sista kvartal, Louis XVI-stil, träskuren dekor, sitthöjd ca 42 cm
Ytslitage, mindre fläck på tyget