Bordslampa
2015-09-18
328475
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, mässing med skärm i vittglas, höjd ca 56 cm
Slitage