Bordslampa
2015-09-18
328445
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, mässing, märkt belgium, höjd ca 37 cm
Bruksslitage