Landskapsmotiv oljemålning
2015-09-18
328352
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1900-tal): Landskapsmotiv, olja på duk, ca 63 x 40 cm
Lagning, dukskador