Gustav Rudberg oljemålning
2015-09-18
328334
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Motiv från Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 50x90 cm
Smärre ytfläckar