Chagall litografi
2015-09-18
328325
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985):Figurkomposition, osignerad, utställningsaffisch/litografi, 50x39 cm, oramad