Soffa svart skinn
2015-09-18
328263
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFA, 1960-tal, klädd i svart läder, tresits, lösa plymåer, ben i betsat trä, längd ca 195, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage