Angelica Wiik litografi med glitter
2015-09-18
328259
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Promenad", signerad Angelica Wiik, 40/260, färglitografi med glitter, ca 59, 5x42 cm, oramad
Oramad