Angelica Wiik litografi med glitter
2015-09-18
328248
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna" signerad Angelica Wiik, 54/190, färglitografi, 50x21,5 cm, oramad