Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
BYRÅ med skiva i kalksten, 1900-tal, mahogny med intarsia, gustaviansk stil, tre lådor, höjd 80, 93x45 cm
Smärre fanérskador
328239
2015-09-18