Nadezda Streltsova oljemålning
2015-09-17
328200
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 30 x35 cm