Herman Hägg olja på duk Stockholm
2015-09-17
328158
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERMAN HÄGG (1884-1966): Stockholmsmotiv signerad Herm Hägg, olja på duk uppfodrad på pannå, 16x21,5 cm