Ivar Morsing
2015-09-17
328141
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): Allé, signerad I. Morsing , olja på pannå, 59x 42 cm
Ytskador