Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
FRANS LINDSTRÖM (1874-1954): (7), stockholmsmotiv, bl.a. "Claes på hörnet" , "Hornstull", "Kungsholms kyrkoplan"" , "Torsgatan 22"akvareller, signerade F. Lindström, varierande mått, ca 17x22 cm
328139
2015-09-17