Ivar Morsing olja
2015-09-17
328137
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): Landskap, signerad I. Morsing -42, olja på pannå, 30x34 cm