Tallrikar Kina 1700-tal
2015-09-17
328088
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st., Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, spegel med motiv i famille rose, diamater ca
Kantnagg, skador, lagningar