Bengt Lindström 3 st färglitografier
2015-09-17
328086
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade Lindström, färglitografier, numrerade 35/140, 86/99 respektive E. A., bladmått ca 75X55, 54x74,5 respektive 54x76 cm, oramade