Lars Florén oljemålning
2015-09-17
328050
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS FLORÉN (1889-1979): Havslandskap, signerad L Florén, olja på duk, ca 46X55 cm