Ljuskrona
2015-09-17
328036
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra kvartal, rokokostil, stomme i mässing, slipade prismor, avslutande klotprisma, diameter 48, höjd exklusive kedja ca 75 cm
Slitage, några prismor saknas, lösa prismor medföljer