Stolar Kina
2015-09-17
327994
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 1 par, Kina, troligen 1900-tal, spjälade ryggar, svärtade, sitthöjd ca 53 cm
Slitage