Skjutbana Technofix
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
SKJUTBANA, Technofix, "Sport-trainer", litograferad plåt, originalkartong, längd ca 80 cm, måltavlor medföljer
Kuntoraportti
Funktionen kan ej garanteras, kartong med slitage/skador
327912
Päivämäärä:
2015-09-16