Björn Lindroth färglitografi
2015-09-16
327826
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN LINDROTH (1931-1999): "Solrök II", signerad, färglitografi, 56/88, bladmått ca 59 x 80 cm
Ej ramad