Björn Lindroth färglitografi
2015-09-16
327824
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN LINDROTH (1931-99): Lådor på stranden, signerad, färglitografi, 2/110, ca 31 x 42 cm