Ulf Greder litografi
2015-09-16
327823
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Nizza", signerad Ulf Greder, 202/360, färglitografi, 76x57 cm