Tallrikar Kina
2015-09-16
327820
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rosefärger, vardera diameter ca 16 cm
Glasyrslitage